Lotnik Kryspinów - strona nieoficjalna

Zapisy - szkółka Lotnika

Seniorzy: znamy plan przygotowań

• autor: admin, 2017-06-28 08:09

Na miesiąc przed startem rozgrywek, w środę 19 lipca do treningów powrócą zawodnicy seniorów naszego klubu. W okresie przygotowawczym "lotnicy" wezmą udział w Pucharze Wójta, gdzie rywalem będzie gospodarz imprezy Kaszowianka Kaszów. Ponadto kryspinowian przeegzaminują przedstawiciele innych grup klasy A: Dragon Szczyglice oraz Wróblowianka Wróblowice, a także V-ligowa Wisła Jeziorzany. Planowane jest rozegranie jeszcze jednego meczu kontrolnego w środku tygodnia. Próbą generalną przed sezonem będzie występ w ramach II rundy Pucharu Polski na szczeblu Kraków. Liga rozpocznie się w weekend 19/20 sierpnia, a tydzień później Lotnik wystąpi w finałach mistrzostw Polski LZS, które odbędą się w Spale.

Walne zebranie 6 lipca

• autor: admin, 2017-06-26 08:15

6 lipca o godz. 18:00 w klubowej szatni odbędzie się walne zabranie stowarzyszenia Szkółka Piłkarska Kryspinów, na które zaproszeni są wszyscy obecni członkowie stowarzyszenia oraz kierownicy i trenerzy drużyn młodzieżowych. Na spotkaniu podsumowane zostanie pierwsze półrocze, odbędą się wybory uzupełniające do stowarzyszenia oraz omówione zostaną plany na drugie półrocze. Mile widziane są również nowe osoby - rodzice uczestników zajęć, którzy swoją działalnością i pomysłami mogliby wesprzeć największą szkółkę piłkarską w naszej gminie.

Treningi: Plany na najbliższe dni

• autor: admin, 2017-06-18 14:38

Plan treningów na najbliższe dni:

czwartek (06.07, Kryspinów): 18:00 walne zebranie stowarzyszenia

* Istnieje możliwość zakupu koszulek treningowych (rozmiary 128, 140, 152, 164, M, L) w cenie 40 zł, dresów Adidas (rozmiary 140, 152 oraz 164) w cenie 140 zł oraz kalendarzy na rok 2017 w cenie 20 zł

W razie jakichkolwiek pytań i zgłaszania nieobecności kontakty do trenerów poszczególnych grup w rozwinięciu newsa.

Żaki: Po Deichmanie czas na Legię!

• autor: ftb2user_1473666226., 2017-06-14 21:52

Co dopiero opadły emocje po rozgrywkach w Minimistrzostwach Deichman, a już w ten weekend czeka nas prestiżowy turniej Talio Cup, który otwiera nowe boisko w Kaszowie. Nasza drużyna znalazła się wśród takich zespołów jak Wisła i Cracovia Kraków, Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok, Górnik Zabrze czy Śląsk Wrocław. Jednak wcześniej podsumujmy jak nasze żaki radziły sobie we wcześniejszych meczach w tej rundzie.

Na początek w turnieju w Kryspinowie Lotnik nie miał sobie równych pokonując wszystkie zespoły tj. Piast Skawina, MKS SMS Kraków, Topór Aleksandrowice i Orzeł Sidzina. W każdym z meczów młodzi Lotnicy byli zdecydowanie lepsi, podczas całego turnieju tracąc zaledwie jedną bramkę.

Kilka dni później gościliśmy w Aleksandrowicach gdzie Lotnik w odmienionym składzie wygrał trzy mecze, przegrał i zremisował po jednym, w każdym z nich grając bardzo ambitnie i niekiedy odwracając niekorzystny wynik w samej końcówce.

Równolegle przez kilka tygodni trwały Minimistrzostwa Deichman, gdzie nasza drużyna jako Monaco dotarła do drugiej rundy play-off, przegrywając z bardzo mocnym przeciwnikiem.

We wszystkich wspomnianych rozgrywkach barwy Lotnika reprezentowali:

Kacper Lach, Jakub Musiał, Oskar Wąsik, Patryk Orlof, Wiktor Jędras, Jan Kopeć, Jakub Konstanty, Jan Bulanda, Piotr Rubiś, Michał Dolny, Bartosz Borowy, Oskar Pałka, Hubert Wlazło, Tomasz Chyla, Jan Urban, Szymon Kamejsza

W turnieju Talio Cup w Kaszowie Lotnik zagra w grupie D z Legią Warszawa, Cracovią i Rozwojem Katowice. Następnie zostanie rozegrana druga faza grupowa, a w niedzielę od 9 rano faza play-off.

T: Z Orłem na plusie. Do końca sezonu pozostał Piast x2

• autor: admin, 2017-06-13 07:53

W dniu wczorajszym trampkarze naszego klubu podejmowali dotychczasowego lidera, Orła Piaski Wielkie, z którym w minionym tygodniu ulegli na wyjeździe 2:0. Tym razem jednak pełna frekwencja w połączeniu z determinacją od pierwszej do ostatniej minuty zaowocowały przekonywującym zwycięstwem kryspinowian 4:0. Bramki strzelali: dwukrotnie Grzegorz Powroźnik oraz Krzysztof Olszewski i Jakub Brzeźniak. Teraz przed Lotnikiem U-15 ostatnie dwa spotkania z Piastem Skawina: w czwartek u siebie o godz. 8:30 oraz w sobotę na wyjeździe o godz. 10:00.
Lotnik wystąpił w składzie: Sobesto - Tworzyk, Lach, Trzaska, D. Michalczyk, R. Michalczyk, Bereźnicki, Hajto, Olszewski, Brzeźniak, Jaskowski K., Niżnik, Soja, Powroźnik, Bierzało, Kusek.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Które miejsce zajmie Lotnik w obecnym sezonie?

2017.06.02 - JM: Lotnik - Krakus Sw 4:2
Ładowanie...