Lotnik Kryspinów - strona nieoficjalna

Liga Okręgowa » Kraków II

Fanpage Lotnika

Zapisy - szkółka Lotnika

JunMł: Niemożliwe nie istnieje!

• autor: admin, 2016-12-06 15:24

Konia z rzędem temu, kto przed sezonem obstawiłby awans naszego zespołu juniorów młodszych do I ligi. Kryspinowianie przystępowali do sezonu, wydawać by się mogło, osłabieni brakiem pięciu zawodników z poprzednich rozgrywek. W dodatku Lotnik trafił do mocnej grupy, w której mierzyć miał siły m.in. z Bronowianką Kraków, Świtem Krzeszowice czy Wisłą Jeziorzany, posiadającymi mocne zespoły z rocznika 2000. A jednak po raz kolejny sprawdziło się porzekadło, że rzetelna praca popłaca!

Kryspinów Cup: Rywalizowano od skrzata do młodzika

• autor: admin, 2016-12-06 01:59

W listopadzie na hali w Liszkach zainaugurowano III edycję Kryspinów Cup. Jako pierwsi na parkiety wyszli zawodnicy drużyn skrzatów, gdzie do rywalizacji stanęły m.in. drużyny GKS-u Katowice czy Gwiazdy Ruda Śląska. W żakach można było zaś podziwiać występy m.in. krakowskiej Wisły. Wśród orlików po tryumf sięgnęła drużyna AS Progres, a rywalizację młodzików zwyciężyła krakowska Clepardia. W załączeniu znajdą Państwo kilka przydatnych linków w sprawie odbytych wydarzeń.

Orliki: Kryspinów Cup dla Progresu

• autor: ftb2user_1473666226., 2016-12-06 00:35

Po zmaganiach skrzatów i żaków w ramach Kryspinów Cup zaprezentowały się orliki. Lotnik reprezentowało aż 26 zawodników, co pozwoliło na wystawienie trzech zespołów. Poza gospodarzami w turnieju wzięły udział drużyny AS Progres, Nadwiślan Kraków, Skawa Wadowice i Triumf Alwernia. Bezkonkurencyjni okazali się młodzi piłkarze Progresu, którzy zwyciężyli wszystkie mecze w finale pokonując Nadwiślan. Po fazie grupowej odbyły się konkursy, których uczestnicy mogli sprawdzić się w takich konkurencjach jak żonglerka, drybling i rzuty karne. W ogólnej klasyfikacji drużyny Lotnika musiały ustąpić przyjezdnym, jednak miłym akcentem były nagrody indywidualne, m.in. dla Szymona Białeckiego, który z pięcioma bramkami na koncie został najlepszym strzelcem turnieju. Trenerzy docenili również grę Dawida Mlostka, Aleksandra Zemirka i Wilhelma Kujawskiego, którzy otrzymali dodatkowe wyróżnienia jako wiodące postaci w swoich zespołach.

Lotnik Kryspnów "bordowy": Wójcik - Koszycki Piotr, Gaj, Białecki, Zemirek, Kołodziejczyk, Wąsowicz, Konstanty, Fryc

Lotnik Kryspinów "granatowy": Janiak - Mlostek, Żupnik, Kowalik Maksymilian, Kowalik Kamil, Koszycki Jakub, Buczek Kacper, Gowin

Lotnik Kryspinów "biały": Twardowski - Burzyński, Kujawski, Żmuda, Gędłek, Buczek Karol, Szczygieł, Teichman, Niedośpiał

Obszerna galeria z turnieju autorstwa Pana Piotra Kołodziejczyka:

T: Pamiętna jesieni awansów, jesieni urodzaju!

• autor: admin, 2016-12-03 11:42

Co to była za jesień! Co to był za rok dla drużyny naszych trampkarzy, która powstała z ubiegłosezonowej drużyny młodzików! Po wygraniu Deichmanna, zdobyciu mistrzostwa powiatu krakowskiego, subregionu Kraków oraz III miejsca w finale wojewódzkim turnieju "Wakacje z piłką nożną" przyszedł czas na rozgrywki ligowe, zakończone awansem do II ligi! I to w jakim stylu: decydujące starcie z KS Armatura w przedostatniej kolejce nasi chłopcy rozstrzygnęli wynikiem 5:0 na swoją korzyść! Brawo, brawo, brawo!

Treningi: Plany na najbliższe dni

• autor: admin, 2016-12-02 22:38

Plan treningów na najbliższe dni:

poniedziałek (05.12, hala Liszki): 16:00 M / 17:30 Ż / 17:30 (grupa trenera B. Kurasia) / 19:00 O (grupa trenera Ł. Skóry)
wtorek (06.12, hala Liszki): 16:00 T / 17:30 SENIOR + JM
środa (07.12, hala Liszki): 17:30 Ż / 17:30 (grupa trenera B. Kurasia) / 19:00
czwartek (08.12, hala Liszki): 16:00 / 17:30 JM / 19:00 O (grupa trenera Ł. Skóry)
sobota (10.12, Karczma Rohatyna): 17:30 SENIOR zakończenie rundy

* Istnieje możliwość zakupu koszulek treningowych (rozmiary 128, 140, 152, 164, M, L) w cenie 40 zł oraz dresów Adidas (rozmiary 140, 152 oraz 164) w cenie 140 zł

W razie jakichkolwiek pytań i zgłaszania nieobecności kontakty do trenerów poszczególnych grup w rozwinięciu newsa.

Które miejsce zajmie Lotnik w obecnym sezonie?

Brak danych.

2016.11.26 - O: Kryspinów Cup