Lotnik Kryspinów - strona nieoficjalna

Zapisy - szkółka Lotnika

Szkółka: Plany na najbliższe dni

• autor: admin, 2014-08-17 23:49

Plan treningów grup młodzieżowych na najbliższe dni:

wtorek (30.09): 15:45 O+Ż / 17:00 M+T
środa (01.10): 15:30 M zbiórka na boisku w Kaszowie na mecz z Kaszowianką / 18:15 Ż+O
czwartek (02.10): 15:30 T zbiórka na boisku w Niegoszowicach na mecz z Niegoszowianką
sobota (04.10): 9:15 O zbiórka na boisku w Kryyspinowie na turniej

wtorek (07.10): 15:45 O+Ż / 17:00 M+T
środa (08.10): 15:15  M zbiórka na boisku w Wołowicach na mecz z Piastem / 17:45 T
czwartek (09.10): 15:45 O+Ż / 17:00 M+T
sobota (11.10): Ż turniej w Myślenicach

Legenda: T - trampkarze (2000/01), M - młodziki (2002/03), O - orliki (2004/05), Ż - żaki (2006 i młodsi)

* Istnieje możliwość zakupu dresów klubowych (rozmiar 152cm) w cenie 100 zł.
** Na mecz zabieramy ze sobą korki, ochraniacze, dres klubowy, niebieską koszulkę treningową i
legitymację szkolną!
*** Przypominamy o konieczności dostarczenia aktualnych badań lekarskich!!!

W razie jakichkolwiek pytań i zgłaszania nieobecności obowiązkowy kontakt telefoniczny z trenerem (514-990-621).

Młodziki: Lotnik trzecią siłą w powiecie!

• autor: admin, 2014-08-15 07:31

Znakomicie spisali się młodziki naszego klubu w finałach powiatu krakowskiego w ramach turnieju "Wakacje z piłką nożną 2014" rozgrywanego w dniu 7 sierpnia na stadionie Lotnika, zajmując w stawce 15 drużyn trzecią lokatę. Zawody wygrała Kmita przed Skawinką, i tym samym finałowa trójka awansowała do finałów subregionu Kraków. Gratulujemy!

Szkółka: W gminie Lotnik przeciwko Lotnikowi, a wygrywa...

• autor: admin, 2014-08-09 10:25

8 lipca na stadionie w Kryspinowie odbyły się eliminacje gminne do turnieju organizowanego przez Województwo Małopolskie we współpracy z MZPN i Małopolskim Zrzeszeniem LZS. Turniej pn. "Wakacje z piłką nożną 2014" zgromadził pięć zespołów z terenu naszej gminy. I tak w stawce najlepsza okazała się Wisła Jeziorzany, która w decydującym meczu pokonała drużynę naszych młodzików 1:0. Nasi młodzicy pomimo znakomitego bilansu bramkowego 28:5 musieli zadowolić się drugim miejscem. Na najniższym stopniu podium uplasowała się zaś Kaszowianka.
Miłą niespodziankę sprawili orliki naszego klubu, którzy za swoimi plecami pozostawili Alfę Morawica. Najlepszym bramkarzem wybrany został zawodnik Kaszowianki, a królem strzelców Jakub Janas z Lotnika. Dodatkowo dwójka finalistów awansowała do finału powiatowego, który 7 sierpnia miał odbyć się na boisku w Kryspinowie.

Szkółka: Sezon oficjalnie zakończony!

• autor: admin, 2014-07-26 15:40

Niesprzyjające warunki atmosferyczne nie przeszkodziły zawodnikom i rodzicom naszej szkółki piłkarskiej rozegrać już tradycyjne mecze pomiędzy zainteresowanymi w ramach oficjalnego zakończenia sezonu 2013/14. Sezonu ze wszechmiar obfitego w znakomite wyniki naszych pociech. Tym razem grono rodziców aktywnie wsparł nawet prezes naszego klubu, p. Czesław Sadko, który po spotkaniach słodkimi podarunkami obdarował najmłodszych ze struktur Lotnika.
Po sportowej części nastąpiła ceremonia zakończenia, a swoje progi po raz kolejny użyczyła niezawodna Karczma Rohatyna. Podziękowaniom nie było końca. Pamiątkowe dyplomy otrzymali rodzice aktywnie wspomagający działalność szkółki, puchary trafiły w ręce niezawodnych kierowników, szklaną mapę z zaznaczonymi miejscami obozów w minionym sezonie otrzymała p. Jolanta Karcz nieoceniona w trakcie ich trwania, a i trener mógł liczyć na co nieco. Najważniejsi zaś, czyli zawodnicy i zawodniczki otrzymali zaś pucharki z życzeniami udanych wakacji.
Tym samym do historii odszedł sezon 2013/14, pierwszy w historii naszego klubu w którym do rozgrywek zgłoszona była rekordowa liczba trzech zespołów młodzieżowych zrzeszających ponad 60 adeptów futbolu!

Żaki: Uczestniczyli w największym w Polsce święcie futbolu!

• autor: admin, 2014-07-25 20:32

W niedzielny ranek 1 czerwca tereny wokół Suchych Stawów były jednym wielkim parkingiem. Samochody zostawiano już od ul. Klasztornej, w najbliższym otoczeniu obiektów Com-Com Zone nie było gdzie wcisnąć szpilki. To najlepiej obrazuje jak ogromnym zainteresowaniem cieszył się tradycyjny turniej piłkarski z okazji „Dnia Dziecka”, w którym nasz klub reprezentowały aż trzy drużyny!

Więcej o turnieju przeczytają Państwo w czerwcowym miesięczniku Małopolskiego Związku Piłki Nożnej: Futbol Małopolski, którego elektroniczne wydanie można znaleźć TUTAJ. I dość powiedzieć, iż spośród 1800 uczestników na okładkę trafili czterej chłopcy reprezentujący nasz klub!

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Które miejsce zajmie Lotnik w obecnym sezonie?

Nowa Proszowianka 4:3 Skawinka Skawina
Prokocim Kraków 1:1 Pogoń Skotniki