Lotnik Kryspinów - strona nieoficjalna

Zapisy - szkółka Lotnika

Żaki: Piłkarskie święto najmłodszych w Kryspinowie

• autor: admin, 2015-05-24 10:27

W dniu wczorajszym nasz obiekt gościł sześć zespołów, które w ramach rozgrywek ligi żaków rozegrały turniej systemem każdy z każdym. Do Kryspinowa zjechały więc drużyny Dalinu Myślenice, Albertusa Kraków, Sankovii Sanka oraz Topora Aleksandrowice. Nasz klub reprezentowały zaś ponownie dwie drużyny. Nasi chłopcy po raz kolejni zaprezentowali niesamowite zaangażowanie i wolę zwycięstwa, a licznie zgromadzeni na trybunach rodzice mogli oglądać sporo ciekawych akcji. Po raz kolejny należy bowiem podkreślić, iż nieformalnie zawiązany fan-club rodziców naszych żaczków spisał się na medal i to najszlachetniejszego kruszcu. Tak więc brawo chłopcy, brawo rodzice - oby tak dalej!
Z redaktorskiego obowiązku nadmienić należy, iż w turnieju zwyciężył zespół Dalinu Myślenice.

Szkółka: Plany na najbliższe dni

• autor: admin, 2015-05-21 23:49

Plan treningów grup młodzieżowych na najbliższe dni:

niedziela (24.05): O: Gruzja 12:45 zbiórka, Turcja: 13:30 zbiórka

poniedziałek (25.05): 16:00 Ż+O / 17:30 M zbiórka na boisku w Kryspinowie na mecz z Kaszowianką, kadra: Sobesto, Olszewski - Hajto, Tworzyk, Grabiec, Lach, Trzaska, Brzeźniak, Iliadis, Powroźnik, Kopeć, Niżnik, Stach, Karcz, Bębenek. / 20:00 T
czwartek (28.05): 15:45 M+O / 17:00 Ż / 17:30 T zbiórka na mecz u siebie z Sankovią
sobota (30.05): 10:10 M zbiórka na mecz w Jeziorzanach z Wisłą
niedziela (31.05): turniej Żaków z okazji Dnia Dziecka, Com-Com Zone Nowa Huta: powołani wszyscy zawodnicy z kategorii żaków (wystawiamy do zawodów cztery zespoły w różnych rocznikach od 2006 do 2009, a każdy z uczestników otrzyma na koniec zawodów medal - obecność obowiązkowa, a w razie nieobecności konieczność jej zgłoszenia na poniedziałkowych zajęciach, wówczas również będzie można zasięgnąć informacji w jakiej grupie i o której godzinie występować będą poszczególni chłopcy)

sobota / niedziela (30/31.05): turniej Deichmanna Ż / O

harmonogram na czerwiec wkrótce

W razie jakichkolwiek pytań i zgłaszania nieobecności obowiązkowy kontakt telefoniczny z trenerem poprzez SMS (514-990-621).

Trampkarze: Żądni rewanżu zrehabilitowali się z nawiązką

• autor: admin, 2015-05-11 21:29

Żądni rewanżu za sobotnią porażkę 10:3 z Wisłą Jeziorzany oraz jesienną 2:3 z Tęczą Piekary przystąpili do poniedziałkowego meczu z zespołem z Piekar trampkarze naszego klubu. I trzeba przyznać, iż to postawa całego zespołu złożyła się na okazałe zwycięstwo 11:1 nad lokalnym rywalem. Już do przerwy kryspinowianie prowadzili 5:0, a w znakomity sposób przypomniał o sobie powracający do składu po kilkumiesięcznej przerwie Jakub Janas, który wespół z Aleksandrem Ochmańskim raz po raz nękali obronę rywali. W środku pomocy tytaniczną pracę wykonywali Jakub Brzeźniak z Michałem Meusem, a formacją obronną w iście kapitański sposób dyrygował duet Kogut-Banak.
Lotnik wystąpił w składzie: Jaskowski (66 Olszewski) - Lach, Banak, Kogut, Grzesiak - Koziara (60 Biel), Brzeźniak, Meus, Wąsowicz (66 Grabiec) - Janas (66 Iliadis), Ochmański.

Klasa C: Wrócili na zwycięską ścieżkę

• autor: admin, 2015-05-11 21:21

Rezerwy Lotnika wskoczyły we właściwe tryby i ponownie zasmakowały zwycięstwa. Rywal, choć niżej notowany, to przed rundą wiosenną dokonał kilku wzmocnień z byłego już zespołu Armatury. I to właśnie goście za sprawą strzału z dystansu doświadczonego Andrzeja Zagaty jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą wyrównał jednak Łukasz Koszycki. Po zmianie stron na boisku dominował już tylko Lotnik i ostatecznie "rezerwiści" pokonali rywali 5:1. Na listę strzelców wpisywali się zaś: ponownie Łukasz Koszycki, Krzysztof ŚwiątekGrzegorz Pająk i Ryszard Witanowski.

Żaki: Dzień debiutów, Lotnik ze zdwojoną siłą!

• autor: admin, 2015-05-09 14:30

Pod znakiem wielu debiutów upłynął dzisiejszy turniej żaków Sankovia Cup. Lotnik do udziału w zawodach, w miejsce wycofanego Hat-Trick Kraków, zgłosił drugi zespół. Tym samym większa liczba chłopców miała szansę rywalizować, i to z jakim powodzeniem! Nasze oba zespoły musiały uznać wyższość Dalinu oraz Albertusa zajmując odpowiednio trzecie i czwarte miejsce w sześciozespołowej stawce. Oficjalny debiut w barwach naszego klubu zaliczyli Mikołaj Cyganik, Antoś Mendrok, Antoś Sas, Maciek Wąsowicz, a po dłuższej przerwie niebiesko-czerwone trykoty przywdziali Oliwier Sioła i Staś Brąglewicz. Wszyscy zasłużyli na słowa pochwały i okazałe medale, którymi obdarowani zostali uczestnicy na koniec zawodów.
Kolejny turniej już w weekend 23-24 maja w Kryspinowie!

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Które miejsce zajmie Lotnik w obecnym sezonie?

Nowa Proszowianka 4:3 Skawinka Skawina
Prokocim Kraków 1:1 Pogoń Skotniki