Lotnik Kryspinów - strona nieoficjalna

Zapisy - szkółka Lotnika

Seniorzy: Rozpoczęli przygotowania

• autor: MK/admin, 2015-01-20 07:35

Po kilku tygodniach przerwy seniorzy Lotnika Kryspinów rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej. Pierwszy trening pod wodzą nowego szkoleniowca Marcina Kwatera odbył się w miniony piątek, tj. 16.01.2015 r. w hali sportowo-widowiskowej w Liszkach. W zajęciach uczestniczyło kilkunastu zawodników zarówno z pierwszego, jak i drugiego zespołu. W dniu dzisiejszym Lotnik trenował będzie na orliku w Krakowie. Początek zajęć o godzinie 19:30. Planowane jest rozegranie ośmiu sparingów oraz udział w dwóch turniejach halowych. Plan gier znajdą Państwo w rozwinięciu wiadomości.

Trampkarze: Z tarczą w pojedynku z ślązakami

• autor: admin, 2015-01-11 10:15

I doczekaliśmy się przewagi lepszej gry nad słabszą w wykonaniu naszych trampkarzy! W ramach turnieju Lokomotywa Cup nasza najstarsza z grup młodzieżowych sięgnęła po 3. miejsce, rozprawiając się po drodze w rywalizacji grupowej z późniejszym mistrzem zawodów o puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa, Górnikiem Jaworzno!

Szkółka: Plany na najbliższe dni

• autor: admin, 2015-01-07 23:49

Plan treningów grup młodzieżowych na najbliższe dni:

czwartek (29.01, Bielany): 15:30 Ż, 16:40 O+2003,17:50 T+2002
sobota (31.01): M (2003) turniej Resovia Winter Cup w Rzeszowie, kadra: Sobesto - Bębenek, Hajto, Brzeźniak, Nikolas, Karol, Kapusta, Niżnik, G. Powroźnik, Trzaska, Patryk, Drewniak, Damian. Prawdopodobnie zbiórka o godz. 5:30 na stacji BP w Piekarach, ubrani w niebieskie koszulki Karczmy Rohatyna i dresy góra-dół (kto nie ma dresu proszę zgłosić się do trenera na czwartkowych zajęciach).

sobota (07.02): 13:20 M zbiórka na balonie AS Progres przy ul. Ptaszyckiego 4 na mecze z Progressem - kobiety, Albertusem I
niedziela (08.02): 13:20 T zbiórka na
balonie AS Progres przy ul. Ptaszyckiego 4 na mecze z Jutrzenką i Górale NT

sobota (14.03): 12:50 M zbiórka na balonie AS Progres przy ul. Ptaszyckiego 4 na mecze z Dąbskim i Płaszowianką

Legenda: T - trampkarze (2000/01), M - młodziki (2002/03), O - orliki (2004/05), Ż - żaki (2006 i młodsi)

* Istnieje możliwość zakupu dresów klubowych (rozmiar 152cm) w cenie 100 zł, czapek zimowych w cenie 25 zł, koszulek treningowych w cenie 35 zł oraz kalendarzy na rok 2015.
** Na mecz zabieramy ze sobą halówki/ śniegówki (na balon), ochraniacze, dres klubowy, niebieską koszulkę treningową i
legitymację szkolną!
*** Przypominamy o konieczności dostarczenia aktualnych badań lekarskich!!!
**** Kadra na zawody podawana jest na ostatnich zajęciach je poprzedzających.

W razie jakichkolwiek pytań i zgłaszania nieobecności obowiązkowy kontakt telefoniczny z trenerem (514-990-621).

Trampkarze: Wahań formy ciąg dalszy

• autor: admin, 2015-01-06 10:23

W sezonie halowym nasi trampkarze wciąż nie mogą zaskoczyć na właściwe tryby. I tym razem dały znać o sobie "duchy przeszłości". I tak w pierwszym z niedzielnych spotkań lotnicy pokonali 4:1 Zwierzyniecki, prezentując kilka ciekawych akcji, by w drugim meczu oddać pole do popisu Proszowiance, która zwyciężyła nasz zespół 1:8. Miejmy nadzieję, iż już w najbliższą sobotę nasza najstarsza z grup szkółki piłkarskiej zaprezentuje się z tej lepszej strony na turnieju Lokomotywa Cup w Chrzanowie.

W Rzeszowie przeciwko Karpatom Lwów i Sandecji!

• autor: admin, 2015-01-03 21:44

Wydarzenie bez precedensu w historii naszego klubu szykuje się z końcem stycznia. W ramach Resovia Winter Cup młodzicy z rocznika 2003 zmierzą się z zespołami Karpat Lwów, Resovii Rzeszów, Sandecji Nowy Sącz oraz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Tym samym, Lotnik po raz pierwszy w swojej 66-letniej historii rywalizował będzie w meczu przeciwko zespołowi z zagranicy, i to od razu jakiemu! Wierzymy, iż doświadczenie jakie zbiorą chłopcy na turnieju okaże się bezcenne w dalszym ich rozwoju! Powodzenia.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Które miejsce zajmie Lotnik w obecnym sezonie?

Nowa Proszowianka 4:3 Skawinka Skawina
Prokocim Kraków 1:1 Pogoń Skotniki