Logowanie

Aktualności

Mecz na wodzie dla Złomexu

• autor: lukas_str, 2013-06-02 09:08

Bliscy sprawienia niespodzianki byli piłkarze Lotnika w meczu 31 kolejki V ligi przeciwko Złomexowi Branice. W kolejnym meczu prezentując dobry futbol grali jak równy z równym z wiceliderem, mając przewagę w posiadaniu piłki i niczego sobie nie robiąc z różnicy punktowej w tabeli miedzy oboma zespołami. Mimo mnóstwa wody na murawie Lotnicy w swoim stylu prezentowali kombinacyjne akcje, z którymi przyjezdni mieli sporo problemów.

Przed przerwą zarówno Lotnik jak i Złomex stworzyły sporo bramkowych sytuacji, jednak to goście za sprawą Kalisza i Zegarka zdołali przekuć je na bramki. Lotnik był bliski zmniejszenia straty, jednak rywali przed utratą gola dwukrotnie ratowała poprzeczka. Do przerwy Złomex prowadził 2:0.

Po zmianie stron Lotnik przejął inicjatywę na boisku, czego dowodem były bramki Lisowskiego oraz Kwatera. Po doprowadzeniu do remisu kryspinowianie nie siedli na laurach, a pod bramką gości raz po raz wrzało. Niestety na skutek braku precyzji, a może i szczęścia nasi gracze nie zdołali podkreślić swej dominacji trzecim trafieniem. Końcówka meczu odbyła się w myśl znanego przysłowia o niewykorzystanych sytuacjach, w rezultacie na minuty przed końcowym gwizdkiem po raz kolejny dał o sobie znać rutynowany Zegarek sprytnym uderzeniem z kilkunastu metrów trafiając po raz drugi w meczu i zapewniając 3 punkty swej drużynie.

Lotnik przegrał 2:3 ze Złomexem Branice, jednak mimo porażki zebrał za swą grę mnóstwo ciepłych słów od obserwatorów meczu.

W rozwinięciu niusa zamieściliśmy skrót z 60 minut meczu Lotnika ze Złomexem...