Żaki, orliki, młodziki: ... runda wiosenna tuż, tuż!

• autor: admin, 2014-04-04 21:11

Z początkiem tego tygodnia grupy młodzieżowe naszego klubu powróciły na stadion w Kryspinowie. Treningi odbywają się z podziałem na trzy grupy: żaków (dzieci do lat 8), orlików (U-10) oraz młodzików (U-12). W dniu dzisiejszym swoje treningi odbyli pierwsi i ostatni.
Orliki natomiast rozegrały dwumecz z KS Zwierzynieckim. I tak w meczu drużyn A Lotnik pokonał "lajkoników" 5:2. W meczu B kryspinowianie musieli zaś uznać wyższość gości, którzy zwyciężyli 1:3. Lecz nie sam wynik był najważniejszy. Mecze stały bowiem na dobrym poziomie sportowym, co dobrze rokuje dla obu zespołów przed zbliżającą się dużymi krokami rundą wiosenną. W najbliższy poniedziałek na boisko w Kryspinowie wybiegną młodziki obu klubów.