Zapowiedź: TS Tramwaj Kraków & Powiśle Ochodza

• autor: lukas_str, 2014-04-11 19:28

Za nami pierwsza wiosenna kolejka V ligi, po której mamy mieszane uczucia. Z jednej strony Lotnik doznał porażki 0:3 z Kaszowianką Kaszów, z drugiej strony w grze naszego zespołu dostrzegliśmy pewne oznaki poprawy gry dające podstawy do optymizmu. W dniu jutrzejszym, czyli w sobotę 12 kwietnia będziemy mogli się przekonać o tym, czy tendencja zwyżkowa w poziomie gry zespołu jest trwała, czy może niestety był to jedynie wypadek przy pracy. Egzaminatorem będzie outsider tabeli, ekipa Tramwaju Kraków, drużyna mająca nóż na gardle i nie mająca nic do stracenia. Runda jesienna dla krakowian była niczym nocny koszmar, gdyż w rozegranych 11 meczach poniosła ona komplet porażek. W bezpośrednim pojedynku z Lotnikiem górą był nasz zespół, wygrywając 2:0. Wiosnę tramwajarze rozpoczęli od mocnego uderzenia, zdobywając punkt po remisie 0:0 z Piastem Wołowice. Mecz Lotnika z Tramwajem rozpocznie się w Kryspinowie w sobotę 12 kwietnia o godzinie 17.00.

Dzień później, czyli w niedzielę 13 kwietnia o godzinie 17.00 w Ochodzy rozpocznie się mecz o mistrzostwo klasy C pomiędzy prowadzącym w rozgrywkach miejscowym Powiślem a rezerwą Lotnika Kryspinów. Kryspinowianie przystąpią do rywalizacji podbudowani zwycięstwem w meczu pierwszej kolejki przeciwko Sankowii Sanka. Miejmy nadzieję, że w starciu z liderem nasi zawodnicy zaprezentują się ponownie z dobrej strony.