Seniorzy: Kwater za Pylę

• autor: admin, 2014-12-24 03:19

Koniec roku przyniósł zmianę na stanowisku trenera pierwszego zespołu Lotnika. Ustępującego Pawła Pylę, któremu pragniemy życzyć powodzenia, zastąpił Marcin Kwater. Popularny "Kanu" przed kilkoma laty święcił już sukcesy z Lotnikiem w postaci awansu do V i IV ligi. Jednocześnie już wówczas zajmował się szkoleniem juniorów naszego klubu.
31-letni Kwater, posiadający uprawnienia trenerskie UEFA B, oficjalny debiut w roli trenera zespołu seniorskiego zaliczył w czerwcu tego roku, gdy wraz z drużyną Kraków Airport sięgnął po tytuł Mistrza Europy Portów Lotniczych w Piłce Nożnej w trakcie turnieju rozgrywanego w Krakowie. Ponadto wybrany został najlepszym zawodnikiem zawodów. Nowy trener łączył będzie prowadzenie zarówno pierwszego, jak i drugiego zespołu kryspinowian z występami na boisku. Życzymy powodzenia!