Logowanie

Aktualności

Trampkarze: Nagrodzeni za upór

• autor: admin, 2015-04-16 23:21

W drugiej kolejce zespół naszych trampkarzy udał się na wyjazd do Radziszowa. Na wymagającym terenie do przerwy Lotnik remisował z Radziszowianką 0:0, choć sytuacji bramkowych nie brakowało. Dobrze bronili jednak bramkarze. Po zmianie stron nasi chłopcy za sprawą Aleksandra Ochmańskiego wyszli na prowadzenie, i choć rywale wyrównali stan gry na 12 minut przed końcem spotkania, ostatnie słowo ponownie należało do popularnego "Ola", który na siedem minut do końca trafieniem zwieńczył samotny rajd pomiędzy rywalami zainicjowany na wysokości połowy boiska. Gratulacje za charakterną walkę należą się całej drużynie, a zwłaszcza powracającemu po długiej przerwie spowodowanej chorobą Norbertowi Kogutowi, który w drugiej odsłonie znakomicie dowodził defensywą kryspinowian.
Lotnik wystąpił w składzie: Jaskowski - Hohoł, Studnicki, Kogut, Grzesiak - Banak, Brzeźniak, Meus, Koziara, Powroźnik - Ochmański. Grali również: Biel, Iliadis, Grabiec, Niżnik.