Żaki: Kolejny weekend gier i kolejna wygrana na koncie!

• autor: admin, 2015-04-25 11:42

Drugi weekend występów w turnieju Deichmanna i druga wygrana na koncie to dorobek naszej drużyny żaczków reprezentujących barwy Ukrainy. Tym razem nasi chłopcy pokonali "duńczyków" 3:0 po bramkach Kacpra Łędzkiego, Marka Tworzyka i Macieja Wąsowicza oraz doznali porażki 1:6 ze Szwajcarią. Honorowe trafienie ze "szwajcarami" zanotował Nikodem Kołodziejczyk. Poza strzelcami bramek skład Lotnika U-8 uzupełnili: Kacper Lach, Mateusz Konstanty, Przemek Dorynek, Dawid Mlostek oraz Piotruś Fryc. A przypomnijmy tylko, że część z naszego zespołu żaków startuje już w starszej kategorii U-11, która swoje mecze rozegra w dniu jutrzejszym.
W rozwinięciu newsa, dzięki uprzejmości p. Piotra Kołodziejczyka, znajduje się obszerna fotogaleria z dzisiejszych spotkań. Zachęcamy rodziców do współtworzenia naszej strony internetowej oraz facebook-owego fanpage-a, poprzez przesyłanie zdjęć i filmików z poczynań naszych najmłodszych.