Orliki: Na wiosnę bez zmian!

• autor: admin, 2015-05-02 13:25

Można by rzec jak w tytule, i cieszy nas to niezmiernie! Czwarty turniej w ramach rozgrywek orlików organizowanych przez MZPN ponownie zwycięski dla zespołu Lotnika, który w dotychczasowych dwudziestu spotkaniach odniósł komplet zwycięstw. W rozegranym w sobotę Sankovia Cup początki nie były łatwe. Zdekompletowani kadrowo młodzi "lotnicy" w pierwszym spotkaniu przeciwko gospodarzom męczyli się niezmiernie, lecz ostatecznie zwyciężyli 1:2. W kolejnych meczach Lotnik wskoczył już jednak na właściwe obroty. I choć do dyspozycji trenera był zaledwie jeden zmiennik, to kryspinowianie grając w dalszej fazie turnieju cztery mecze z rzędu pokonywali kolejno: Świt Krzeszowice 3:0, Topór Aleksandrowice 2:0, Liszczankę Liszki 2:1 oraz Basztę Kraków 5:0.
Ogromne brawa uznania należą się wszystkim sobotnim bohaterom. Lotnik wystąpił w składzie: Damian Kuciel - Arkadiusz Tworzyk, Wiktor Karcz, Tomasz Stach, Adrian Hajto, Mateusz Bereźnicki, Oliwia Kuciel i Otylia Kuciel.

nowa-galeria-6098936.jpg nowa-galeria-6098937.jpg nowa-galeria-6098938.jpg