Młodzicy: Rywal z Krzeszowic pokonany

• autor: admin, 2015-05-08 18:57

W dniu wczorajszych młodzicy naszego klubu podejmowali AP Mam Talent z Krzeszowic. I przyznać należy, iż rywal wysoko postawił poprzeczkę. Ostatecznie kryspinowianie zwyciężyli jednak 3:0, a łupem bramkowym podzielili się mający za sobą regularne występy w zespole trampkarzy Grzegorz PowroźnikJakub Brzeźniak oraz debiutant Filip Kopeć, który w swoim występie udowodnił iż dysponuje sporymi umiejętnościami. Tym samym Lotnik odniósł piąte zwycięstwo i z kompletem punktów oczekuje na wyniki pozostałych drużyn. A zaznaczyć należy, iż skład kryspinowian w 90% oparty jest na zawodnikach o rok, dwa czy nawet trzy młodszych od reszty rywali! W tej grupie jest spory potencjał, który kiedyś miejmy nadzieję przyniesie obfite plony.
Skład Lotnika z meczu z Mam Talent: Sobesto - Olszewski, Grabiec, Trzaska, Tworzyk, Bębenek, Iliadis, Hajto, Brzeźniak, Niżnik, Powroźnik, Kopeć.