Logowanie

Aktualności

Trampkarze: Żądni rewanżu zrehabilitowali się z nawiązką

• autor: admin, 2015-05-11 21:29

Żądni rewanżu za sobotnią porażkę 10:3 z Wisłą Jeziorzany oraz jesienną 2:3 z Tęczą Piekary przystąpili do poniedziałkowego meczu z zespołem z Piekar trampkarze naszego klubu. I trzeba przyznać, iż to postawa całego zespołu złożyła się na okazałe zwycięstwo 11:1 nad lokalnym rywalem. Już do przerwy kryspinowianie prowadzili 5:0, a w znakomity sposób przypomniał o sobie powracający do składu po kilkumiesięcznej przerwie Jakub Janas, który wespół z Aleksandrem Ochmańskim raz po raz nękali obronę rywali. W środku pomocy tytaniczną pracę wykonywali Jakub Brzeźniak z Michałem Meusem, a formacją obronną w iście kapitański sposób dyrygował duet Kogut-Banak.
Lotnik wystąpił w składzie: Jaskowski (66 Olszewski) - Lach, Banak, Kogut, Grzesiak - Koziara (60 Biel), Brzeźniak, Meus, Wąsowicz (66 Grabiec) - Janas (66 Iliadis), Ochmański.