Logowanie

Aktualności

Żaki: Wiara nagrodzona!

• autor: admin, 2015-06-23 17:52

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się w rundzie finałowej nasi chłopcy z drużyny żaków reprezentujący Ukrainę w Turnieju Deichmanna. W fazie play-off los skojarzył ich najpierw z faworyzowaną Wenezuelą, i choć to młodzi "lotnicy" od początku dyktowali warunki gry to rywale zdołali pokonać Dawida Mlostka jako pierwsi. I gdy spora rzesza kibiców Wenezueli planowała już mecz kolejnej rundy przeciwko Urugwajowi Piotr Fryc na pół minuty przed końcem spotkania znakomitym strzałem z dystansu doprowadził do dogrywki! A w niej na boisku królował już tylko jeden zespół. Po bramkach Nikodema Kołodziejczyka i Kacpra Łędzkiego Lotnik awansował do 1/16 finału!
W niej "ukraińcy" trafili na jednego z głównych pretendentów do tytułu mistrzowskiego, Urugwaj. I choć kryspinowianie grali jak równy z równym to bramkarz rywali był tego dnia wręcz nie do pokonania. Ostatecznie "urugwajczycy" pokonali nasz zespół 2:0, sięgając w dalszej fazie po trzecie miejsce w całym turnieju. Nasi chłopcy mogli opuszczać jednak obiekty J&J Sport Center z podniesionymi głowami!