Młodziki: Potwierdzili prymat

• autor: admin, 2015-06-28 21:51

W miniony piątek na boisku w Kryspinowie odbyły się finały gminne turnieju Wakacje z Piłką Nożną 2015. Turniej, nad którym patronat objął wójt Gminy Liszki, p. Paweł Miś, padł łupem zespołu młodzików naszego klubu, który kolejno pokonał: 6:0 Wisłę Jeziorzany, 2:0 Kaszowiankę Kaszów i 6:0 zespół orlików naszego klubu. Również na spore słowa uznania zasłużyła drużyna orlików, która najpierw napsuła sporo krwi Kaszowiance, ostatecznie przegrywając 1:3, a następnie zremisowała bezbramkowo z zespołem z Jeziorzan. Królem strzelców zawodów został Mateusz Trzaska z Lotnika I, natomiast najlepszym bramkarzem okrzyknięto Damiana Kuciela z Lotnika II. Lotnik I awansował do finałów powiatu krakowskiego, które z początkiem sierpnia odbędą się już tradycyjnie na naszych obiektach.