JunMł: Gra lepsza niż wynik

• autor: admin, 2015-09-22 10:05

Po inauguracyjnej porażce z Sankovią 3:2, nasi juniorzy młodsi udali się na wyjazd do Krzęcina na mecz z miejscową Iskrą. I choć od początku spotkania to kryspinowianie narzucili swój rytm gry na przerwę zespoły schodziły przy wyniku 1:1. Akcję bramkową dla Lotnika sprokurowali Mateusz Banak z Michałem Meusem, a wykończył całość Krzysztof Przebinda, który przed sezonem wzmocnił nasz zespół. Po zmianie stron wciąż przeważającą rolę odgrywali "lotnicy", co przerodziło się na dwubramkowe prowadzenie. Obie bramki na swoim koncie mógł zapisać grający nieprzeciętne zawody Meus. Waleczni gospodarze zdołali jednak finalnie doprowadzić do remisu, dzięki stałym fragmentom gry, i choć Lotnik w końcowych fragmentach spotkania starał się jeszcze odmienić losy pojedynku ostatecznie zespoły pogodzić musiały się podziałem punktów. Na uwagę zasługuje udany debiut w naszym zespole Marka Farona.
Lotnik wystąpił w składzie: Jaskowski - Koziara, Studnicki, Grzesiak J. - Ochmański, Olszewski, Faron, Banak, Wąsowicz - Przebinda, Meus. Ponadto: Hochoł, Grzesiak K.

nowa-galeria-6261014.jpg nowa-galeria-6261015.jpg nowa-galeria-6261016.jpg