Młodziki: Catenaccio nie pomogło

• autor: admin, 2015-09-24 14:19

W minioną niedzielę na boisko w Kryspinowie zawitała satelicka szkółka Interu Mediolan, zespół Jadwigi Kraków, by mierzyć się z naszymi młodzikami w ramach rozgrywek II ligi. Kryspinowianie pałający żądzą rehabilitacji za porażki z Kmitą Zabierzów i Słowikiem Olkusz od początku narzucili rywalom własne warunki gry i już na przerwę schodzili z trzybramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron dołożyli kolejne trzy trafienie, podczas gdy rywal odpowiedział jednym golem. Lotnik zwyciężył 6:1, odnosząc tym samym pierwsze historyczne zwycięstwo na szczeblu II ligi. A już dzisiaj kryspinowianie o godzinie 17:00 podejmą drużynę Prądniczanki Kraków. Zapraszamy wszystkich kibiców - emocji na pewno nie zabraknie!
Kryspinowianie wystąpili w składzie: Sobesto, Lorek - Stach, Trzaska, Drewniak, Hajto, Brzeźniak, Niżnik, Tworzyk, Powroźnik, Karcz, Bartyzel.