Logowanie

Aktualności

Młodziki: Postraszyli lidera

• autor: admin, 2015-10-07 22:37

Z dobrej strony pokazali się w niedzielnym meczu z liderem z Bronowic nasze młodziki, dokumentując tym samym wysoką formę ze spotkań z Prądniczanką i Jadwigą II. Choć do przerwy kryspinowianie przegrywali z Bronowianką 0:2 to po zmianie stron dzięki trafieniom Romana Bartyzela i Jakuba Brzeźniaka udało się im doprowadzić do wyrównania. Młodzi "lotnicy", grając jednak o pełną pulę, ostatecznie musieli przełknąć gorycz porażki. Gospodarze cios w postaci zwycięskiej bramki zadali na pięć minut przed końcem spotkania, i choć Lotnik U-13 starał się jeszcze wyrównać to ostatecznie z boiska musiał zejść "na tarczy". Cieszy jednak postawa i charakter w starciu z rywalem, co podkreślali licznie zgromadzeni na spotkaniu kibice.

Lotnik wystąpił w składzie: Sobesto, Lorek - Kuciel, Trzaska, Drewniak, Hajto, Brzeźniak, Tworzyk, Niżnik, Powroźnik G., Kopeć, Stach, Bartyzel.