Młodziki: Porażka z samym sobą

• autor: admin, 2015-10-11 07:45

W piątkowe popołudnie na stadionie w Zabierzowie młodziki naszego klubu rozpoczęli rundę rewanżową jesiennych rozgrywek w II lidze. Od początku narzucając rywalowi swoje warunki gry, nie pozwolili Kmicie na wiele. Dość powiedzieć, że gospodarze w przeciągu 60 minut stworzyli zaledwie dwie sytuacje w polu karnym kryspinowian po rzutach rożnych. Lotnik natomiast pomimo przewagi optycznej był nieskuteczny. Jedyną bramkę dla naszego zespołu jeszcze w pierwszej części gry zdobył Grzegorz Powroźnik. A że nie od dziś wiadomo, iż jak ma się sposobność by "dobić" przeciwnika kolejnymi bramkami, a tego się nie zrobi - karta lubi się odwrócić. I tak było tym razem. Po zabójczej końcówce spotkania i indywidualnych popisach napastnika zabierzowian to gospodarze zwyciężyli 3:1. Młodzi "lotnicy" znów musieli zadowolić się wyłącznie pochlebną opinią trenera gospodarzy, choć za to punktów w lidze nie przyznają... Indywidualnie na wyróżnienie zasłużyli tym razem jednak niezawodny ostatnimi czasy Jakub Brzeźniak, występujący na nowej pozycji Wiktor Karcz oraz powracający do formy z zeszłego sezonu Filip Kopeć. Możliwość rehabilitacji już w najbliższy wtorek, gdy do Kryspinowa przyjedzie ekipa Słowika Olkusz.

Lotnik wystąpił w składzie: Sobesto, Lorek - Karcz, Trzaska, Kuciel, Tworzyk, Kopeć, Brzeźniak, Hajto, Niżnik, Drewniak, Powroźnik, Bartyzel.