Orliki: Karne od podium

• autor: admin, 2015-11-09 21:54

W minioną niedzielę zespół orlików rywalizował w turnieju Sankowia Winter Cup w Krzeszowicach. Młodzi lotnicy spisali się dzielnie awansując z czterozespołowej grupy wraz z gospodarzem turnieju. W półfinale Lotnik mierzył się z Jadwigą, i choć to kryspinowianie pierwotnie wyszli na prowadzenie, to ostatecznie z awansu do finału cieszyli się rywale. W starciu o podium Lotnik ponownie jako pierwszy wyszedł na prowadzenie, lecz rywale za sprawą rzutu wolnego doprowadzili przed końcem do wyrównania. W rzutach karnych również lepsi okazali się przeciwnicy, lecz i tu nie brakło kontrowersji przy decyzji arbitra dotyczącej obronionego karnego przez Karola Kyzioła. Finalnie Lotnik U-10 zawody zakończył na czwartej pozycji, a na pocieszenie tytuł króla strzelców trafił zasłużenie w ręce Wiktora Karcza.
Poza wymienionymi nasz klub reprezentowali: Ignacy Adamski, Otylia Kuciel, Oliwier Sioła, Kacper Łędzki, Kuba Szczepanik, Filip Marchewczyk, Mateusz Krupa oraz Krzysztof Powroźnik.

nowa-galeria-6321956.jpg nowa-galeria-6321957.jpg nowa-galeria-6321958.jpg