Logowanie

Aktualności

JunMł: Zaważył początek

• autor: admin, 2015-11-09 21:01

W starciu, którego stawką było drugie miejsce na półmetku rozgrywek nasi juniorzy ulegli Cedronce Wola Radziszowska 3:2. O końcowym wyniku zaważył fatalny początek spotkania w wykonaniu kryspinowian, którzy po 15 minutach przegrywali 2:0. Jeszcze przed przerwą nadzieje na lepszy rezultat wlał Mateusz Banak, zaskakując bramkarza rywali uderzeniem z dystansu. Po zmianie stron lotnicy kontynuowali natarcie, dzięki czemu do remisu doprowadził Olek Ochmański. Lotnik osiągnął nieznaczną przewagę, która mogła być udokumentowana kolejnymi bramkami, lecz zaczęła zawodzić skuteczność. Nie pomógł również arbiter, który w kontrowersyjnej sytuacji nie zdecydował się podyktować jedenastki ze faul w polu karnym na Ochmańskim. A że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, Cedronka na siedem minut przed końcem przeprowadziła kontrę na wagę trzech punktów i pozycji vicelidera tabeli.
Mimo wszystko kryspinowianom za postawę w tej rundzie należą się słowa pochwały, a po dobrze przepracowanej zimie runda wiosenna rysuje się w lepszych barwach. Wciąż bowiem strata do drugiej pozycji nie jest duża, a dopóki piłka w grze...
Lotnik wystąpił w składzie: Jaskowski - Koziara, Lach, J. Grzesiak - Wąsowicz (70 Hohoł), Meus, Olszewski, Banak (55 K. Grzesiak), Murdza - Ochmański, Przebinda.