O: Na hali ze zmiennym szczęściem

• autor: admin, 2016-04-01 15:50

Zespół orlików to drużyna, która jako ostatnia zakończy zmagania w lidze halowej organizowanej przez Małopolski Związek Piłki Nożnej. W rozszerzeniu newsa znajdą Państwo fotogalerię z poczynań Lotnika U-11, który w ramach lutowych gier pokonał 2:0 Wiślanych Jaśkowice, by zejść z boiska w roli pokonanych po starciu z innym reprezentantem gminy Skawina - Millenium wynikiem 4:1. Nasz zespół trzeba jednak pochwalić za ofensywny styl gry, który skutkuje wciąż jeszcze brakiem proporcji w grze obronnej, co można poniekąd usprawiedliwiać sporą rzeszą "nowych twarzy" w drużynie. Mamy nadzieję, że już na wiosnę wszystkie tryby w drużynie orlików pracować będą należycie, a nasi pupile będą raczyć kibiców wyłącznie pięknymi akcjami, za którymi podążać będą również zwycięstwa.

nowa-galeria-6398939.jpg nowa-galeria-6398940.jpg nowa-galeria-6398941.jpg