Szkółka: Sparują z uznanymi markami

• autor: admin, 2016-04-02 14:20

Ostatni etap przygotowań do rundy rewanżowej zespoły naszych juniorów młodszych, młodzików i orlików wzbogaciły o gry kontrolne z renomowanymi w lokalnym środowisku drużynami. I tak juniorzy mieli okazję mierzyć się z czołową drużyną pierwszej ligi, Clepardią Kraków, doznając srogiej porażki.
Młodziki natomiast najpierw po ciekawym spotkaniu zremisowały 1:1 ze Zwierzynieckim Kraków, by w dniu dzisiejszym meczem z PUKS Karolem Wadowice, uczcić 11-rocznicę śmierci Najwybitniejszego Polaka naszych czasów. Na uwagę zasługuje fakt, iż lider I ligi młodzików okręgu wadowicko-oswięcimsko-chrzanowskiego pofatygował się na sparing aż do Kryspinowa, co jest dowodem uznania dla naszych chłopców.
Wreszcie przy pełnym przeglądzie kadry orliki mogły mierzyć się z zespołem Garbarni. Ze starcia obronną ręką wyszły "ludwinowskie lwy". A za tydzień na zieloną murawę już w meczu ligowym wyjdą najpierw młodzicy, a następnie juniorzy, którzy wcześniej bo w najbliższy poniedziałek sprawdzą formę tlenową w ramach biegów przełajowych na krakowskich Błoniach.