Szkółka: na 3 maja ciut do Ekstraklasowców

• autor: admin, 2016-05-06 17:39

W święto trzeciego maja przyszło naszym trampkarzom rywalizować na mocno obsadzonym turnieju w podtarnowskiej Pleśnej, gdzie do rywalizacji przystąpily m.in. reprezentanci GKS-u Katowice, Termalici Bruk-Bet Nieciecza czy Wisły Kraków. Kryspinowianie rywalizację rozpoczęli od remisu 1:1 z Tuchovią, choć bramkę na wagę trzech punktów stracili na sekundy przed końcem spotkania. Jak się okazało w każdym kolejnym spotkaniu grupowym do pełni szczęścia brakowało przysłowiowego "ciut". I tak lotnicy, mimo iż nie odstawali poziomem od rywali musieli uznać kolejno wyższość: "Białej Gwiazdy" przegrywając 0:1, Garbarnii Kraków przy wyniku również 0:1 oraz Tarnovii Tarnów - 1:3. Finalnie Lotnik zmierzył się w meczu o IX miejsce z zespołem gospodarzy, UKS Gryf Pleśna, zwyciężając go 5:1. Najlepszym zawodnikiem w naszym zespole uznany został Michał Meus. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje już w najbliższym meczu, gdzie nasi chłopcy rywalizować będą z Wiślanymi Jaśkowice.

nowa-galeria-6430345.jpg nowa-galeria-6430346.jpg nowa-galeria-6430347.jpg