Młodziki: Fifty-Fifty na półmetku

• autor: admin, 2016-05-07 13:56

W dniu dzisiejszym młodziki naszego klubu w dobrym stylu zakończyli pierwszą rundę sezonu wiosennego w II lidze. Zwycięstwo 5:2 nad Bronowianką sprawiło, iż po pięciu spotkaniach Lotnik ma na swoim koncie dwa zwycięstwa, remis i dwie porażki przy stosunku bramkowym 12:11, co winduje go na drugie miejsce ex aequo w ligowej tabeli obok Kmity Zabierzów. Dzisiejsze starcie udowodniło tylko, iż u siebie nasi chłopcy czują się jak przysłowiowa "ryba w wodzie", narzucając rywalowi swój styl gry od początku spotkania, w którym wszyscy zawodnicy zagrali na wysokim poziomie. Na uwagę zasłużył powracający po krótkim rozbracie z piłką Filip Kopeć, który tego dnia stanowił zaporę nie do sforsowania. Szczególnie zaś cieszy fakt, iż o sile drużyny co raz śmielej zaczynają stanowić wciąż jeszcze etatowi orlicy: Wiktor Karcz, Mateusz Bereźnicki i Miłosz Such. Miejmy nadzieję, że ich śladem podążą wkrótce kolejni, a runda rewanżowa będzie jeszcze okazalsza w zdobycze punktowe dla naszego zespołu.
Lotnik wystąpił w składzie: Lorek, Sobesto - Karcz, Trzaska, Kopeć, Hajto, Brzeźniak, Bereźnicki, Niżnik, Powroźnik, Kusek, Such. Gratulujemy!

Galeria zdjęć

2016-05-07-m-lotnik-bronowianka-ii-5-2-6430616.jpg 2016-05-07-m-lotnik-bronowianka-ii-5-2-6430617.jpg 2016-05-07-m-lotnik-bronowianka-ii-5-2-6430618.jpg