Szkółka: W Deichmannie tryby zaczynają zaskakiwać

• autor: admin, 2016-05-10 23:38

Rozkręcają się nasze zespoły w Deichmann Minimistrzostwach rozgrywanych na obiektach J&J w Skotnikach. Mowa tu zwłaszcza o "azzurrich" w U-13, którzy zanotowali ostatnio passę pięciu zwycięstw, co wywindowało ich na podium w ligowej tabeli. Nasi chłopcy w prestiżowym meczu sparingowym pokonali m.in. lidera grupy 1 Francję. Najskuteczniejszym zawodnikiem naszego zespołu na półmetku rozgrywek jest Adrian Hajto, który dotychczas 12-krotnie pokonywał bramkarzy rywali. O trzy trafienia na koncie mniej ma Grzegorz Powroźnik.
Również co raz lepsze rezultaty notują w U-11 Norwegia oraz Węgry, które mogą liczyć na znakomity doping rodziców. Wskazać należy jednakże, iż nasze drużyny składają się również z chłopców młodszych od pozostalych rywali nawet o dwa lata. I to właśnie 9-letni Kacper Łędzki z 8 bramkami przewodzi klasyfikacji strzelców "madziarów". Wśród "skandynawów" skutecznością błyszczy dotychczas niezawodny Wiktor Karcz. A nie sposób wspomnieć, że barwy Norwegii dumnie reprezentują siostry Otylia i Oliwia Kuciel. Tak trzymać dalej!

TUTAJ znajdą Państwo obszerną fotogalerię z 8 maja br. w wykonaniu naszych zespołów U-11.

Wszelkie tabele oraz terminarze dostępne na stronie www.kochamsport.pl w zakładce Kraków.