Orliki: Zebrane doświadczenie bezcenne!

• autor: admin, 2016-06-22 22:38

Wiele meczy, wspaniałe emocje i znakomity doping kibiców - to obraz kolejnej edycji Deichmann Minimistrzostw w wykonaniu naszych orlików. I choć finalnie nasz zespół U-11 nie skopiował wyczynu starszych o dwa lata kolegów to przyznać trzeba, iż w kilku spotkaniach gra wyglądała do prawdy imponująco. W ostatecznym rozrachunku w finałach "Węgrzy" ulegli 7:0 późniejszemu ćwierćfinaliście Meksykowi. Pierwszę rundę przeszli za to "Norwegowie" pewnie pokonując Ghanę 3:1 po hat-tricku Wiktora Karcza. W 1/16 finału po dramatycznym spotkaniu, które obfitowało w ustrzelone na bramce rywala poprzeczki i słupki, musieli jednak uznać wyższość RPA, przegrywając 1:2, lecz pozostawiając po sobie znakomite wrażenie. Najskuteczniejszym strzelcem "Madziarów" został z 11 trafieniami Kacper Łędzki, natomiast w Norwegii pod tym kątem brylował wspomniany Wiktor Karcz, autor 22 bramek w całym turnieju.

O tym, że praca wykonywana w trakcie treningów i licznych turniejów nie idzie na marne najlepiej świadczy fakt, iż 22 czerwca nasi chłopcy w wyjazdowym spotkaniu z Toporem Aleskandrowice zwyciężyli 7:4, prezentując wiele ciekawych i składnych akcji, po których ręce same składały się do oklasków. Tym samym po sześciu spotkaniach Lotnik U-11 z kompletem zwycięstw pewnie przewodzi ligowej tabeli. Ostatnie zawody w ramach ligi MZPN rozegrane zostaną w dniu jutrzejszym w Kaszowie, a rywalem naszego zespołu będzie zespół gospodarzy oraz Trzebol Wielkie Drogi.

Galeria zdjęć

2016-06-12-o-deichmann-finaly-6470970.jpg 2016-06-12-o-deichmann-finaly-6470971.jpg 2016-06-12-o-deichmann-finaly-6470972.jpg