Seniorzy: Kadra gotowa do startu

• autor: admin, 2016-08-18 08:38

Sporo zmian zaszło w kadrze Lotnika przed nowym sezonem. Pierwszą i kluczową jest wybór nowego kapitana drużyny, którym został 21-letni Mateusz Gędłek. Ponadto do zespołu dołączył po kilkuletniej przerwie doświadczony obrońca Grzegorz Zygmunt, który powinien stanowić o sile kryspinowian w defensywie. Formację obronną wzmocnią również pozyskany z grup młodzieżowych KSZO Ostrowiec Św. bramkarz Damian Grudzień oraz Łukasz Skóra, który w minionych rozgrywkach reprezentował barwy Zwierzynieckiego Kraków, a od nowego sezonu będzie trenerem orlików w naszym klubie. Z drużyny juniorów do kadry pierwszego zespołu włączeni zostali najbardziej wyróżniający się zawodnicy: Mateusz Banak, Michał Meus, Dawid Murdza, Jakub GrzesiakKrzysztof Przebinda i Kacper Studnicki.
Całą kadrę znajdą Państwo w rozwinięciu newsa.

Z ubytków do drużyny Zielonki Wrząsowice trafili grający trener Marcin Kwater oraz Rafał Gudz. Do Kaszowianki powrócił z wypożyczeniu Michał Twaróg, a Paweł Rechemtiuk z uwagi na obowiązki służbowe dalszą przygodę z piłką zamierza kontynuować w Zwierzynieckim Kraków.

Kadra na sezon 2016/17:

Bramkarze: Mariusz Iżyk, Michał Broda, Damian Grudzień
Obrońcy: Andrzej Lorek, Grzegorz Zygmunt, Damian Nogieć, Tomasz Kuchasz, Adam Kuraś, Łukasz Skóra, Dawid Murdza, Kacper Studnicki, Jakub Grzesiak
Pomocnicy i napastnicy: Daniel Bukalski, Mateusz Gędłek, Michał Meus, Łukasz Michalczyk, Krzysztof Przebinda, Krzysztof Sadko, Jurand Satora, Jakub Zosiuk

W składzie pierwszego zespołu występować mogą zawodnicy rezerw.