Juniorzy mł./ trampkarze: Cenna lekcja od Sandecji

• autor: admin, 2016-09-06 21:14

W okresie wakacyjnym również nasi chłopcy z grup juniorów młodszych i trampkarzy skorzystali z dobrej postawy rocznika 2003 w turnieju "Wakacje z piłką nożną", dzięki czemu Lotnikowi zaproponowano rywalizację sparingową z przebywającą pod Krakowem na obozie drużyną juniorów młodszych Sandecji Nowy Sącz. Nasi chłopcy do przerwy dzielnie dotrzymywali kroku jednej z najbardziej utytułowanych drużyn w Małopolsce, lecz po zmianie stron już wyłącznie sądeczanie dyktowali warunki gry. Miejmy nadzieję, że pożyteczny sparing z renomowanym rywalem procentował będzie w lidze.
O tym nie dane było przekonać się juniorom młodszym naszego klubu w pierwszej kolejce, gdzie z uwagi na brak drużyny rywali Lotnik U-16 odniósł pierwsze ligowe zwycięstwo, wygrywając walkowerem 3:0 z drużyną Tęczy Piekary.

nowa-galeria-6503814.jpg nowa-galeria-6503815.jpg nowa-galeria-6503816.jpg