Logowanie

Aktualności

JunMł: Dwa oblicza Lotnika

• autor: ftb2user_1473666226., 2016-09-26 21:29

W niedzielę o godzinie 11:00 rozpoczął się mecz naszych juniorów młodszych z Wandą Nowa Huta. Początek spotkania zdecydowanie nie należał do Lotnika, który już w pierwszych minutach stracił bramkę. Niemoc trwała do gwizdka kończącego pierwszą połowę, która zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem Krakowian. Jednak druga odsłona meczu przyniosła o wiele więcej emocji i co najważniejsze lepszej gry Lotnika.

Na drugie 40 minut Lotnicy wyszli mocno zmotywowani i wygrywali większość pojedynków z zawodnikami Wandy. Ci mogli pochwalić się lepszymi warunkami fizycznymi od naszych zawodników, jednak ambicja, wola walki  i umiejętności piłkarskie przemawiały za zespołem Lotnika. W środku pola znakomitą pracę wykonali Kacper Mądry i urodzony w 2003 roku Jakub Brzeźniak. Twarde warunki postawione przez Lotników przyniosły wreszcie bramki. Pierwszą zdobył Krzysztof Przebinda po dobitce strzału z rzutu wolnego Banaka. Kilka minut później swoje trafienie dołożył właśnie Mateusz Banak, który skutecznie wykorzystał "jedenastkę".  Kryspinowianie utrzymali prowadzenie do 77 minuty, kiedy to zawodnik Wandy trafił bezpośrednio z rzutu wolnego. Do końca meczu wynik się nie zmienił i juniorzy młodsi Lotnika wywieźli z Nowej Huty jeden punkt.

Po meczu nasi zawodnicy nie kryli niezadowolenia, jednak wciąż pozostają niepokonani i przy grze, jaką zaprezentowali w drugiej połowie meczu mogą patrzeć z nadzieją na nadchodzące spotkania.

Lotnik: Olszewski - Murdza, Lach, Grzesiak - Mądry, Brzeźniak, Meus, Powroźnik, Koziara - Banak, Przebinda