Trampkarze: Victoria nad Victorią!

• autor: admin, 2016-10-18 12:20

W minioną sobotę w szlagierowym spotkaniu ligi trampkarzy "lotnicy" mierzyli się z Victorią Kraków. Mecz od początku stał na niezłym poziomie. Na prowadzenie szybko wyprowadził kryspinowian Grzegorz Powroźnik, a jeszcze przed przerwą podwyższył je Adrian Hajto. Dobrze dysponowana defensywa "lotników" dyrygowana przez kapitana Patryka Lacha ani razu nie dała zaskoczyć się w tym fragmencie meczu rywalom.
Po zmianie stron na 3:0 pięknym uderzeniem zza pola karnego podwyższył ponownie Hajto, na co goście "odgryźli się" wyłącznie pojedynczym trafieniem, ustalając wynik meczu na 1:3 na korzyść Lotnika. Tym samym nasz zespół U-15 z kompletem pięciu zwycięstw w pięciu spotkaniach powrócił na pozycję lidera tabeli ex equo z krakowską Armaturą. Wart odnotowania jest debiut w barwach naszego klubu pozyskanego z Wisły Kraków 12-letniego Radosława Michalczyka, syna zawodnika pierwszego zespołu. W spotkaniu z Victorią Lotnik reprezentowali: Sobesto - Tworzyk A., Lach, Trzaska, Lorek, Kopeć, Hajto, Brzeźniak, Olszewski, Karcz, Powroźnik G., Michalczyk, Drewniak, Soja, Niżnik.