Żaki: Piłkarskie Święto Niepodległości

• autor: ftb2user_1473666226., 2016-11-14 11:48

Żaki naszego klubu pojawiły się na turnieju z okazji Święta Niepodległości organizowanego przez Wisłę Kraków. W hali przy ul. Reymonta 22 rywalizowało 8 drużyn a naszym chłopcom przyszło zmierzyć się w fazie grupowej z zespołami Wisły czerwonej, AP 21 Kraków i AP Mam Talent Krzeszowice. Następnie rozegraliśmy jeszcze mecze ze Słomniczanką i Wisłą niebieską. Dodatkowym punktem rozgrywek w grupie były mecze 2 na 2 na cztery bramki pomiędzy drużynami, które rywalizowały wcześniej na dużym boisku. Koniec turnieju nie był końcem emocji dla zawodników. Każdy z nich otrzymał bilet wstępu na mecz Wisły Kraków z Karpatami Lwów. W jego przerwie na murawie stadionu odbyło się wręczenie nagród. Turniej stał na wysokim poziomie i dla naszych zawodników była to z pewnością cenna lekcja, która wraz z treningami przyniesie w przyszłości efekty.