Młodziki: Rozpoczęcie rozgrywek halowych

• autor: ftb2user_1473666226., 2016-12-02 11:35

Pierwsze mecze w rozgrywkach halowych rozegrali nasi zawodnicy z grupy Młodzików. Mecze odbywają się na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Com-Com-Zone przy ulicy Ptaszyckiego. Należy dodać że warunki do grania są świetne co na pewno zaowocuje w rozwoju umiejętności piłkarskich naszych graczy. W niedzielne popołudnie młodzi lotnicy rozegrali 3 spotakania. Pierwsze z nich zakończyło się porażką z drużyną Płaszowianki 2:0. Drużyna Lotnika wyszła nieco sparaliżowana na ten mecz co w ostateczności przyczyniło się do takiego wyniku. W drugim spotkaniu mecz toczył się pod całkowite dyktando naszych graczy i tylko ogromne szczęście drużyny Go Grzegórzki pozwoliło uniknąć wysokiej przegranej. Kilka słupków i poprzeczek uratowało przeciwników, dodatkowo indywidualny błąd naszego gracza sprawił że drużyna Grzegórzki wyszła na prowadzenie. W ostatniej minucie meczu, po dobrze rozegranyn rzucie wolnym piękną bramką z za lini pola karnego popisał się Powroźnik. Na 20 sekund przed końcem meczu szczęście uśmiechnęło się do Majewskiego, który dobił uderzenie do pustej bramki i tak pierwsza wygrana lotników stała się faktem. W ostatnim meczu nasi zawodnicy ulegi drużynie SMSu Kraków 1:0, jednak należy przyznać że mecz był niezwykle wyrównany, a nawet przewagę mieli młodzi gracze z Kryspinowa. We wszystkich trzech spotkaniach cieszy dobra gra i ogromne zaangażowanie, w związku z czym z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze ligowe.