Młodziki: Zwycięstwo i porażka

• autor: ftb2user_1473666226., 2016-12-22 10:52

W miniony weekend nasi zawodnicy rozegrali kolejne dwa mecze ligowe pod balonem na Com-Com-Zone. W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z drużyną TS Węgrzce. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 1:0 po bramce dobrze grającego Karcza. Szybko strzelona bramka pozwoliła kontrolować grę naszym graczom. Mecz mógł zakończyć się wyższym wynikiem jednak obie drużyny były niezbyt skuteczne. Warto dodać, że wygrana naszych zawodników była jednak w pełni zasłużona, ponieważ w przekroju całego spotkania prezentowali się lepiej od przeciwników. Drugie spotkanie rozegraliśmy z ekipą AP Gołcza, wynik okazał się być hokejowy. O porażce 3:6 zadecydował początek meczu, gdzie kilka indywidualnych błędów spowodowało utratę trzech bramek w pierwszych 5 minutach meczu. Po słabym początku nasi zawodnicy jednak nie załamali się i przez cały mecz gonili rywala pokazując przy tym niezłomny charakter i ogromną wolę zwycięstwa. Dwie bramki zdobył niezawodny Karcz oraz jedną dołożył ładnym strzałem z dystansu Łędzki. I tak nasza drużyna rok 2016 kończy w mieszanych nastrojach, ale widać że chłopcy z treningu na trening robią postępy i nowy rok zapowiada się niezwykle interesująco, ponieważ liczymy że będzie on dużo lepszy niż poprzedni z wieloma zwycięstwami na koncie.