Seniorzy: Plan przygotowań - aktualizacja

• autor: admin, 2017-01-22 16:38

Znany jest już wstępny plan przygotowań pierwszego zespołu seniorów naszego klubu do rundy rewanżowej. V-ligowcy: Zieleńczanka Zielonki i Wisła Jeziorzany, vicelider II grupy krakowskiej klasy A Bibiczanka Bibice oraz lider klasy B Pychowianka Pychowice sprawdzą formę naszych zawodników. Lotnik wystąpi również w Memoriale im. Stanisława Syrdy na hali Bronowianki oraz Halowych Mistrzostwach Gminy Liszki o Puchar Wójta. Kryspinowianie w okresie przygotowawczym korzystać będą z hali w Liszkach, siłowni Power Gym&Fitness w Piekarach oraz własnego obiektu.

Pierwsze zajęcia treningowe odbędą się we wtorek 10 stycznia o godz. 17:30 na hali w Liszkach i następnie kontynuowane będą w systemie wtorek-czwartek. Dodatkowo, przez pierwszy miesiąc przygotowań "lotnicy" ćwiczyć będą również w środy: najpierw w ramach biegu tlenowego w terenie oraz na siłowni i zajęciach fitness w Power Gym&Fitness w Piekarach. Środowe zajęcia rozpoczynać będą się o godzinie 20:00.

Z początkiem marca planowane jest przeniesienie treningów na boisko w Kryspinowie. Szczegółowy harmonogram podawany będzie cyklicznie po rozpoczęciu okresu przygotowawczego.

Ramowy plan przygotowań:

14/15.01 - Memoriał im. Stanisława Syrdy na hali Bronowianki
04.02 - sparing z Wisłą Jeziorzany (zbiórka g. 10:15, mecz g. 11:00, CCZ Nowa Huta)
11.02 - sparing z Bibiczanką
18/19.02 - Halowe Mistrzostwa Gminy Liszki o Puchar Wójta
25.02 - sparing ze Zrywem Szarów (zbiórka g. 11:15, mecz g. 12:00 Cracovia - ul. Wielicka)
11.03 - sparing z Pychowianką
15/16.03 - sparing z Zieleńczanką (śr/czw)
25.03 - start ligi

Po ustaleniu terminu Pucharu Wójta do zagospodarowania pozostaje jeden weekend w ramach sparingu.

Treningi:
hala w Liszkach: wtorek, czwartek - godz. 17:30 (począwszy od 10.01)
siłownia Power Gym&Fitness w Piekarach: środa - godz. 20:00 wybiegnięcie w teren, następnie 21:00 siłownia/fitness (należy posiadać dwie pary obuwia; począwszy od 18.01)
* od 01.03 planowane przeniesienie zajęć na boisko w Kryspinowie

Jednocześnie na zajęciach mile widziani są nowi zawodnicy, którzy chcieliby wzmocnić nasz zespół. Zapewniamy bardzo dobre warunki treningowe, profesjonalne szkolenie oraz bardzo dobrą atmosferę. Szczegółowe informacje zainteresowani uzyskają pod numerem telefonu: 514 990 621 oraz mailowo: lks.lotnik@o2.pl