JunMł: Wrócili na właściwe tory

• autor: admin, 2017-01-16 09:17

Po dwóch premierowych spotkaniach w lidze halowej i porażkach z PKS Jadwiga Kraków 0:3 oraz Hutnikiem Nowa Huta 2:7 juniorzy młodsi naszego klubu włączyli się udanie do walki o play-offy. W trzeciej serii  gier kryspinowianie rozgromili bowiem 10:1 MKS Skała, a czterokrotnie bramkarza rywali pokonywali mający za sobą udane występy w zespole seniorskim Mateusz Banak oraz Krzysztof Przebinda. W miniony weekend nasi chłopcy musieli uznać wyższość lidera tabeli, Krakusa Swoszowice. Porażka w minimalnych rozmiarach hańby nie przynosi, lecz pokazuje że nawiązać walkę można z każdym, o czym nasz zespół przekonywał już nie raz.

Teraz Lotnikowi U-17 pozostaje już walka z zespołami, z którymi kryspinowianie bezpośrednio rywalizują o czwartą pozycję, premiowaną awansem do play-offów: w najbliższy weekend naszym rywalem będzie KS Prokocim, a za dwa tygodnie Clepardia Kraków.