T+JunMł: Jedni z tarczą, drudzy na tarczy

• autor: admin, 2017-01-23 08:53

W odmiennych nastrojach znajdują się po weekendowych meczach w ramach Halowych Mistrzostw Krakowa zawodnicy zespołu trampkarzy oraz juniorów młodszych naszego klubu. W sobotę Lotnik U-17 musiał uznać wyższość KS Prookocim w meczu, którego stawką był udział w fazie play-off. Poraka 1:6 nie pozostawiała złudzeń, kto tego dnia był lepszy. Honorowe trafienie dla kryspinowian zanotował Mateusz Banak, a po stronie plusów na pewno należy zaznaczyć jeszcze powrót do bramki Dawida Jaskowskiego, który odzyskuje formę sprzed kontuzji. Lotnik wystąpił w składzie: Jaskowski - Olszewski, Meus, J. Grzesiak, K. Grzesiak, Banak, Przebinda, Mądry, Wąsowicz.
Diametralnie różne emocje towarzyszyły niedzielnym poczynaniom trampkarzy Lotnika. Zwycięstwo 2:0 nad vicemistrzem II ligi, Albertusem Kraków, po dwóch trafieniach Jakuba Brzeźniaka oraz bezbramkowy remis z innym II-ligowcem K.S Clepardią Kraków, przy tylko jednym zmienniku i znakomitej postawie od pierwszej do ostatniej minuty w obu meczach, tylko utwierdziły obecnych na meczach iż nasi chłopcy zasłużenie awansowali do II ligi. Dość powiedzieć, iż w drugim ze spotkań kryspinowianie dwukrotnie stemplowali słupek bramki rywali. "Lotnicy" wystąpili w składzie: Olszewski - Brzeźniak, Lach, Trzaska, Kusek, Michalczyk, Hajto oraz Tworzyk.