Seniorzy: Baza już jest

• autor: admin, 2017-02-05 17:40

Pozytywne wrażenie, pomimo finalnie niekorzystnego rezultatu, pozostawili po sobie zawodnicy seniorów naszego klubu po pierwszym zimowym meczu sparingowym, w którym rywalem była V-ligowa Wisła Jeziorzany. W spotkaniu rozgrywanym na trzy 30-minutowe tercje kryspinowianie korzystnie zaprezentowali się zwłaszcza w dwóch pierwszych w tercjach. Z resztą to Lotnik jako pierwszy wyszedł na prowadzenie i to już w 3 minucie za sprawą niezawodnego Łukasza Michalczyka. Po dwóch tercjach zawodnicy schodzili zaś z boiska z wynikiem remisowym. W trzeciej, gdzie na boisku w przeważającej mierze w szeregach naszego zespołu pojawili się juniorzy młodsi, rywale zdołali wbić jeszcze dwie bramki i finalnie tryumfowali 1:3.

Cieszy zwłaszcza powrót do zespołu po dłuższej przerwie doświadczonego Damiana Nogiecia, którego obecność znacząco powinna podnieść jakość, i tak już dobrze spisujących się w minionej rundzie, formacji defensywnych, jak również coraz większa frekwencja w strukturach pierwszego zespołu juniorów młodszych naszego klubu. W meczu z drużyną z Jeziorzan wystąpiło bowiem czterech siedemnastolatków i 16-letni Michał Meus, a dość powiedzieć iż w wieku młodzieżowca wciąż jest ograny na wyższym szczeblu rozgrywkowym 20-letni Andrzej Lorek czy jego rówieśnik Vladislav Malinevskiy.

04.02.2017 - mecz towarzyski, boisko ComCom Zone Nowa Huta
Lotnik Kryspinów - Wisła Jeziorzany 1:3 (1:0; 1:1)
bramka dla Lotnika: Michalczyk 3

Lotnik: Iżyk - Lorek (46 Studnicki), Zygmunt (46 Koszycki), Kuchasz (70 Zygmunt), Nogieć - Malinevskiy (60 Murdza), Zosiuk (46 Przebinda), Skóra (70 Zosiuk), Sadko, Meus (46 Banak) - Michalczyk (60 Fiutowski).