Seniorzy: Na wiosnę mocniejsi!

• autor: admin, 2017-03-22 16:36

W dniu dzisiejszym zatwierdzeni zostali do gry w barwach naszego klubu nowi zawodnicy. I tak z przyjemnością informujemy, iż z zawodników występujących na jesień w seniorskim zespole nikt nie ubył, a bilans zimowych transferów już dziś można określać "dodatnio". Sporym wzmocnieniem formacji ofensywnych winien zostać pozyskany z futsalowego I-ligowego Heiro Rzeszów, Paweł Hady (na zdjęciu po lewej). 20-letni skrzydłowy, który zamierza kontynuować edukację w Krakowie i związał się z naszym klubem, pomimo młodego wieku, posiada spore doświadczenie na arenie ogólnopolskiej, gdzie w 65 występach na zapleczu Ekstraklasy Futsalu w ciągu ostatnich trzech sezonów 24-krotnie wpisywał się na listę strzelców. Miejmy nadzieję, że strzelecką formę przełoży również na występy w naszym zespole.!

Rywalizację w defensywie wzmocni zaś dobrze znany w Kryspinowie 29-letni Sebastian Koszycki. Popularny "Koszyk", po kilkuletnim rozbracie z futbolem spowodowanym wizytą poza granicami naszego kraju postanowił powrócić do Lotnika, gdzie stawiał pierwsze kroki w seniorskiej piłce, będąc w kadrze zespołu, który awansował z VI do V ligi. W czasach juniorskich reprezentował zaś barwy Alwernii i Salosu Kraków.
Ponadto, z nowych-starych twarzy w ostatnim sparingu z Zieleńczanką wystąpił bramkarz Łukasz Kozioł, który miejmy nadzieję będzie alternatywą dla Mariusza Iżyka. Ponadto do kadry pierwszego zespołu dogloszony zostanie 15-letni Krzysztof Olszewski, dla którego winna to być nagroda za solidnie przepracowany okres przygotowawczy. Wciąż trwają rozmowy na temat pozyskania ostatniego z testowanych zawodników. O jego losie poinformujemy wkrótce, lecz już dziś można z całą pewnością stwierdzić, iż Lotnik na wiosnę personalnie będzie zespołem mocniejszym!

LKS Lotnik Kryspinów - wiosna 2017:
Bramkarze:
Mariusz Iżyk (1991), Łukasz Kozioł (1980), Krzysztof Olszewski (2002).
Obrońcy: Damian Nogieć (1986), Tomasz Kuchasz (1983), Adam Kuraś (1989), Sebastian Koszycki (1988), Andrzej Lorek (1997), Łukasz Skóra (1994), Kacper Studnicki (2000), Grzegorz Zygmunt (1980).
Pomocnicy i napastnicy: Mateusz Banak (2000), Daniel Bukalski (1991), Mateusz Gędłek (1995), Paweł Hady (1996), Vladislav Malinevskiy (1997), Michał Meus (2000), Łukasz Michalczyk (1981), Krzysztof Przebinda (2000), Krzysztof Sadko (1989), Sebastian Wąsowicz (2000), Grzegorz Wieczorek (1990), Jakub Zosiuk (1995).