T: To nie koszykówka, a i w metrykę nikt nie zagląda

• autor: admin, 2017-04-08 14:10

W ubiegłą sobotę debiut w II lidze zaliczyli zaś trampkarze. Rywalem był niedawny I-ligowiec, Nadwiślan Kraków. Gospodarze, których drużyna w przeważającej mierze składa się z zawodników z rocznika 2002, czyli wiodącego w tej kategorii wiekowej, tylko przez pierwsze kilka minut byli stroną dominującą. Z czasem Lotnik rozkręcił się na dobre i do pełni szczęścia brakowało do prawdy niewiele. Jak chociażby w ostatniej akcji meczu, gdy po prostopadłym podaniu Jakuba Brzeźniaka, Grzegorz Powroźnik znalazł się "oko w oko" z bramkarzem miejscowych. Golkiper miejscowych minąwszy się z piłką musiał ratować się zagraniem piłki ręką poza polem karnym, a ku zdziwieniu wszystkich zainteresowanych, sędzia zawodów ukarał zespół z Kazimierza... usuwając z boiska innego zawodnika. Ostatecznie zespoły podzielił bezbramkowy remis, choć nasi chłopcy i dziewczyna, gdyż udany debiut w naszych barwach zaliczyła Dominika Michalczyk, pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie. Na słowa pochwały zasłużyli debiutanci: wspomniana Dominika oraz Konrad Jaskowski, pozyskany z AP 21 Kraków.

01.04.2017 - 2 LOT: mecz mistrzowski, boisko przy ul. Koletek w Krakowie
Nadwiślan Kraków - Lotnik Kryspinów 0:0

Lotnik: Olszewski - Tworzyk, Trzaska, Hajto, D. Michalczyk - R. Michalczyk, Brzeźniak, Niżnik, Jaskowski K. - Sobesto, Powroźnik. Grali też: Lorek, Soja, Pac