Szkółka: Zebranie organizacyjne tydzień później

• autor: admin, 2017-05-04 11:32

Zarząd Szkółki Piłkarskiej Kryspinów oraz LKS Lotnik Kryspinów pragnie serdecznie zaprosić rodziców dzieci uczestniczących w zajęciach szkółki w grupach: skrzaty, żaki, orliki (gr. trenera Skóry i Kurasia) oraz młodziki, na zebrania organizacyjne, które zostało przesunięte na poniedziałek 15 maja, w trakcie treningów poszczególnych kategorii wiekowych w budynku klubowym. Tematem zebrań będzie omówienie bieżącej sytuacji poszczególnych grup oraz przedstawienie dotychczasowych i przyszłych działań Szkółki. Jednocześnie Zarząd Stowarzyszenia informuje, iż wyjazd na turniej Intersport z uwagi na niewystarczającą frekwencję zostanie zamieniony wyjazdem na Fragaria Cup tak jak to miało miejsce w roku ubiegłym. Koszt wyjazdu ok. 800 zł. Termin zbieżny z wyjazdem na Wegry, tj. początek lipca. Więcej informacji wkrótce.

Terminy zebrań organizacyjnych dla poszczególnych grup:

poniedziałek (15.05, Kryspinów):

16:30 Ż
17:15 S
18:00 O (gr. trenera B. Kurasia oraz Ł. Skóry)
M

19:15 spotkanie koordynacyjne z trenerami i kierownikami wszystkich grup (skrzaty - juniorzy młodsi)