Jun + Seniorzy: Sobota na plusie

• autor: admin, 2017-08-06 12:51

Sobota przebiegła pod znakiem meczy kontrolnych. Łączony zespół trampkarzy i juniorów podjął Prądniczankę Kraków, natomiast seniorzy udali się do Jeziorzan na mecz z V-ligową Wisłą. Bilans obu spotkań wyszedł na plus, lecz o tym w rozwinięciu newsa.

Najpierw łączony zespół trampkarzy i juniorów podejmował drużynę juniorów młodszych Prądniczanki Kraków. Po ciekawym spotkaniu drużyn prezentujących "krakowską piłkę" opartą na wielu podaniach tryumfowali nasi zawodnicy 4:1. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się napastnik pozyskany w trakcie okresu przygotowawczego 17-letni Mateusz Galos, który winien stanowić spore wzmocnienie zespołu juniorskiego, a miejmy nadzieję iż otrzyma również swoją szansę w drużynie seniorów. Poza Galosem na listę strzelców wpisywali się Mateusz Banak oraz Sebastian Wąsowicz.

05.08.2017 - trampkarze & juniorzy: mecz towarzyski, boisko w Kryspinowie
Lotnik Kryspinów - Prądniczanka Kraków 4:1 (0:0, 2:0)
bramki dla Lotnika: Galos x2, Banak, Wąsowicz

Lotnik: Olszewski (60 Pernal) - Koziara, Studnicki, Grzesiak J., Bierzało - Banak, Brzeźniak, Meus, Galos, Wąsowicz - Galos.

Popołudniu na boisku w Jeziorzanach grali zaś seniorzy, o których sile co raz śmielej zaczynają stanowić juniorzy naszego klubu. Wynik 1:1 z V-ligową Wisłą wstydu nie przynosi, choć wciąż w naszym zespole widoczne są spore rezerwy. Bramkę dla kryspinowian zdobył Vladislav Malinevskiy, po solowej akcji "Banana". Na uwagę zasłużyli zawodnicy testowani, którzy wpisują się w obraz budowania drużyny na piłkarzach z okolic Kryspinowa. Miejmy nadzieję, iż już wkrótce dopięte zostaną wszelkie formalności i będziemy mogli zaprezentować ich sylwetki. Przypomnijmy, iż wcześniej w trakcie przygotowań "lotnicy" w mocno eksperymentalnym składzie ulegli Armaturze 1:3 oraz przegrali z Kaszowianką Kaszów 0:1. Przed startem ligi sztandarowy zespół naszego klubu w najbliższy czwartek zagra u sibie w Pucharze Polski z Iskrą Krzęcin oraz w sobotę w Ochojnie zmierzy się z tamtejszym V-ligowym Pasternikiem.

05.08.2017 - seniorzy: mecz towarzyski, boisko w Jeziorzanach
Wisła Jeziorzany - Lotnik Kryspinów 1:1 (1:0, 1:1)
bramka dla Lotnika: Malinevskiy 48

Lotnik: Broda (60 Olszewski) - testowany I (30 Kuraś), Kuchasz, testowany II, Skóra (60 testowany I) - Lorek (60 Wąsowicz), Zosiuk (75 Skóra), Gędłek (30 Banak), Sadko (75 Lorek), Meus (30 testowany III) - Malinevskiy (75 Meus).