Logowanie

Aktualności

Młodziki: Za tropem trampkarzy

• autor: admin, 2017-09-18 09:01

W czwartym meczu w lidze nasza drużyna młodzików po raz kolejny okazała się lepsza od przeciwnika, podążając za przykładem trampkarzy! W meczu u siebie wygraliśmy tym razem z Armaturą Kraków 4:2. Mecz był od początku toczony pod dyktando naszej drużyny. Już po pierwszych minutach "lotnicy" stworzyli sobie 2-3 sytuacje, które powinny zakończyć się bramkami.

Wynik spotkania otworzył Wiktor Karcz, który w sytuacji sam na sam po świetnym podaniu Kacpra Łędzkiego nie miał problemów z pokonaniem bramkarza gości. Druga bramka padła po dobrze wybitym rzucie rożnym i samobójczym trafieniu zawodnika Armatury.

W drugiej połowie od początku kolejne sytuacje tworzyli nasi gracze, ale nie udawało się zamienić je na gole. Trzecia bramka padła po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Mateusza Bereźnickiego idealnie na głowę Karcza, który świetne podanie zamienił na bramkę. Dalsze minuty to małe rozluźnienie w szeregach naszej drużyny, co zakończyło się niepotrzebną stratą dwóch bramek. Na szczęście kolejny rzut rożny rozwiał wątpliwości, kto wygra to spotkanie i po wrzutce Karcza, kolejną samobójczą bramkę zdobył gracz Armatury. Od początku do końca nasz zespół był stroną przeważającą w tym meczu i absolutnie zasłużenie wygrał.

Już w poniedziałek gramy dalej - tym razem z ekipą Płaszowianki na naszym boisku.

Skład: Kramarczyk, Stybura, Bierzało, Łędzki, Bereźnicki, Marchewczyk, Zemirek, Karcz, Koszycki, Mlostek, Tworzyk, Socha, Mazur, Such