Logowanie

Aktualności

Jun: Zwycięstwo wieńczy dzieło!

• autor: admin, 2017-10-22 10:14

W dość nietypowy, aczkolwiek w pełni zasłużony sposób, juniorzy naszego klubu zapewnili sobie vicemistrzostwo ligi, pokonując Iskrę Krzęcin. Rywale, którzy do spotkania przystąpili w mocno zdekompletowanym składzie, już po 15 minutach przegrywali 4:0, a wskutek kontuzji jednego z graczy Iskry sędzia zawodów zmuszony był odgwizdać koniec spotkania. Tym samym, kryspinowianie w siedmiu meczach odnieśli sześć zwycięstw, przy bilansie bramkowym 35:10. Cieszy progres naszych zawodników oraz fakt, iż co raz śmielej wchodzą do seniorskiej drużyny naszego klubu. Indywidualnie na uwagę w drugiej części sezonu zasłużyli zwłaszcza Kacper Mądry oraz Jakub Grzesiak. Strzelecką formą przez całą rundę błyszczał pozyskany w przerwie między sezonami Mateusz Galos. Oby tak dalej na wiosnę, gdy poprzeczka pójdzie zdecydowanie wyżej!