Skrzaty: Z uśmiechem na ustach i w formie

• autor: admin, 2018-01-29 11:13

Mnóstwo goli, dużo radości, indywidualnych akcji oraz zwodów i "cieszynek", tak w telegraficznym skrócie wyglądał turniej J&J Sport Center Cup w kategorii skrzatów z udziałem naszej drużyny.

Wenglorz TomaszZ dobrej strony zaprezentowały się skrzaty na turnieju organizowanym przez KSPN Pogoń Kraków na obiektach J&J Sport Center w Skotnikach. O podsumowanie zawodów poprosiliśmy trenera Tomasza Wenglorza, który stwierdził: - Nasza drużyna rozegrała siedem spotkań m.in. z Sandecją Nowy Sącz, Puszczą Niepołomice czy Akademią Piłkarską Grzegorza Mielcarskiego. Spośród nich czterokrotnie zwyciężaliśmy, dwa razy doznaliśmy porażki, a jeden mecz zakończył się remisem. Z oczywistych względów dla tej kategorii wiekowej ma to jednak drugorzędne znaczenie. Najbardziej liczyła się duża ilość rozegranych minut przez każdego z chłopaków i wspaniała zabawa.

Indywidualne wyróżnienie za wzorową postawę na turnieju z naszej drużyny otrzymał Szymek Steczko. Lotnik wystąpił w składzie: Szymek Indyk, Szymek Steczko, Mateusz Steczko, Bartek Wiemer, Bartek Miś, Staś Gielarowski, Staś Rodzynkiewicz, Wiktor Kolasa.

Więcej zdjęć z zawodów znajdą Państwo TUTAJ.